fbpx

Про нас

™ BRAVUS

Це один із двох наших брендів і напрямків діяльності.

Первинний бренд Bravo Wood Holding – добре відомий в усій Європі та відповідає за гуртовий експорт стільниць та інших меблів із масиву. BRAVUS створює меблі із масиву твердих порід уроздріб і виключно на замовлення. Приймаємо та доставляємо як Україною, так і Європою.

«Якість та прагматизм, а не лірика і популізм»

Це головний принцип нашої роботи. Ми не пишемо кілометрові описи, як зародилося деревце бозна-коли, а наші майстри подарували йому друге життя. Тут такого не буде. На сайті та в соцмережах ви знайдете лише лаконічні описи та рекомендації. За якість більше скажуть десятиліття експлуатації та досвід роботи по всій Європі.

На додачу, ми екологічно відповідальний бізнес. Тому особливе місце у нашій роботі займають вироби з переробленої деревини (амбарного дубу). Правильний досвід роботи з ним мають одиниці в Україні – BRAVUS і ще там хтось.

BRAVUS – це кастомні меблі із масиву дерева. Із зрозумілим дизайном і практичними формами. Такі речі для тих, кому набридла нудна буденність і хто хоче підняти рівень ефективності повсякденних справ. Правильні меблі дійсно здатні перетворити банальні побутові процеси у діяльність абсолютно іншого рівня продуктивності і задоволення.

error: